//
English
komfortowe apartamenty wakacyjne w Zakopanem

Dla Was

Kompleks Smrekowe Domki został stworzony jako wakacyjne rezydencje. Właściciele zadbali o komfortowe wyposażenie wnętrz (telewizory LCD, sprzęty AGD, kominki, łaźnie z sauną tak, aby każdy czuł się wyjątkowo. Wysoki standard i dbałość szczegóły połączony ze znakomitą lokalizacją gwarantuje Państwu udany pobyt.

Na miejscu lokalni rezydenci zajmują się utrzymaniem obiektu, obsługą gości i zawsze są do Państwa dyspozycji. Przed przyjazdem otrzymacie Państwo kontakt do osoby odpowiedzialnej za dany obiekt, w celu ustalenia godziny przyjazdu oraz innych szczegółów dotyczących pobytu. Rezydenci służą również informacją odnośnie ciekawych miejsc, lokalnych atrakcji czy zaplecza gastronomicznego.

Obiekt jest zarządzany przez największego operatora luksusowych apartamentów zakopiańskich – firmę Primo Nieruchomości. Nadzorujemy sprawy formalne związane z wynajmem lokali i zapewniamy obsługę marketingową. Posiadamy w swojej ofercie ponad 100 luksusowych apartamentów na terenie Zakopanego i okolic. Dbamy, aby nasza oferta była atrakcyjna a także ciągle zwiększamy poziom naszej obsługi i zadowolenia klientów.

Kulig w Smrekowych Domkach

SAUNA W OBIEKCIE

Każdy obiekt posiada w przyziemiu łazienkę z sauną oraz prysznicem.
Korzystanie z sauny nie tylko relaksuje (dzięki wzmożonemu wydzielaniu endorfin) ale także wpływa na zdrowie i wygląd skóry. Skóra oczysz Dbając o urodę w saunie, robisz również przysługę dla swojego zdrowia: hartujesz organizm i podnosisz ogólną odporność, przyspieszasz krążenie, wzmacniasz naczynia krwionośne, przynosisz ulgę nerwom. Po saunie należy wziąć zimny prysznic aby schłodzić organizm i zamknąć pory w skórze.

DOMEK GRILLOWY

Na obiekcie znajduje się domek z grillem, dostępny przez cały sezon! Dzięki temu, że jest to zamknięte pomieszczenie, możemy grillować nawet w środku zimy i zapomnieć o mrozie panującym na zewnątrz. Centralnie umieszczone palenisko opalane aromatycznym drewnem i duża powierzchnia, na której jednocześnie można przyrządzić posiłek dla wszystkich gwarantują udane biesiadowanie i niezapomniane chwile.
Projekt: aimo.pl Realizacja: veeo.pl
Zarządca Serwisu: Primo Nieruchomości - Twój Partner w wynajmie Apartamentów Wakacyjnych
TEL 18 521 38 50
NIP 872 195 40 18