//
English
komfortowe apartamenty wakacyjne w Zakopanem

Dlaczego Smreki?

Smrek to po góralsku świerk, czyli główny materiał, z którego budowane były i są obecnie chaty góralskie.
Ty też masz możliwość zamieszkania w jednym z nich!
Wykonane w 100% z naturalnego drewna świerkowego i sosnowego domy są ciepłe, zdrowe, i ekologiczne, gdyż drewno w odróżnieniu od betonu czy cegły nie zawiera nieznanych dodatków czy chemii budowlanej. Drewniane meble są lekkie i ciepłe w dotyku. Otaczający nas zapach drzewa i lasu sprawia, że czujemy się blisko natury. Zapach palącego się drewna w kominku dodatkowo potęguje te doznania.
Piękne widoki na Tatry z okien czy tarasu widokowego sprawią, że poczujecie się Państwo wyjątkowo.

NASTRÓJ

Poczuj klimat góralskiej chaty! W każdym lokalu znajduje się kominek, przy którym możemy się ogrzać i zrelaksować. Kominki posiadają zabudowę z płytek ceramicznych co sprawia, że jeszcze długo po wygaśnięciu ognia będą nas ogrzewać. Drewno do kominka jest wliczone w cenę i dostępne bez limitu. Kominek jest naturalnie dodatkowym źródłem ciepła, w całym obiekcie znajduje się centralne ogrzewanie.

KOMFORT I WYGODA

Wszystkie lokale są komfortowo i stylowo wyposażone. Wystrój typowo góralski z dominacją naturalnego drewna. Poczuj klimat góralskiej chaty i zrelaksuj się przed kominkiem, oglądając swój ulubiony serial na telewizorze LCD.

PRYWATNOŚĆ

Jeśli wybierzecie Państwo Smrekowe Domki, zaznacie w końcu długo oczekiwanego komfortu i prywatności. Połowa willi będzie wyłącznie do waszej dyspozycji. Nikt nie będzie zaglądał wam w okna, hałasował czy zakłócał wypoczynku.

ZNAKOMITA LOKALIZACJA

Z dala od zgiełku czy ruchliwych ulic, możecie Państwo cieszyć się nieskazitelną przyrodą i pięknymi krajobrazami. W tej sielankowej atmosferze możecie podziwiać całą panoramę Tatr z przestronnego tarasu, opalając się na dostępnych leżakach.
Projekt: aimo.pl Realizacja: veeo.pl
Zarządca Serwisu: Primo Nieruchomości - Twój Partner w wynajmie Apartamentów Wakacyjnych
TEL 18 521 38 50
NIP 872 195 40 18